Česká Miss plánuje návrat na Primu i spolupráci s topmodelkou Simonou Krainovou

Česká Miss pod vedením Martina Ditmara a Evy Čerešňákové plánuje návrat na televizní obrazovky. Nové vedení aktivně jedná o finální podobě spolupráce s Primou a je aktuální zájem obou stran se dohodnout. Finálový večer České Miss 2017 by se tak měl vysílat v přímém přenosu.

V rámci nového konceptu soutěže budou do projektu zapojeni odborníci z nejrůznějších oborů a jedním z nich bude i topmodelka Simona Krainová. „Jsme potěšeni, že nový koncept soutěže Česká Miss 2017 vedení FTV Prima zaujal a finalizujeme rozsah a detaily spolupráce. Věříme, že nové pojetí soutěže krásy, kdy hledáme skutečnou osobnost, diváky u televizních obrazovek upoutá, ale zároveň rozšíříme komunikační kanály a sdílení průběžné cesty dívek i na online media,“ uvedl k plánované spolupráci Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková spokojeně navazuje: „Připravujeme pro dívky nesmírně zajímavý program ve spolupráci s top guru v nejrůznějších oborech. Máme radost, že jsme se domluvili i s topmodelkou Simonou Krainovou, která patří mezi osobnosti, jež mohou dívky nesmírně inspirovat. Nechá je nahlédnout do světa modelingu, módy a poodhalí, jak vzniká vlastní módní kolekce.“ Čerešňáková ke spolupráci přizvala také své kolegyně, Anetu Vignerovou, Elišku Bučkovou, Terezu Fajksovou a Nikol Švantnerovou, které předají finalistkám své zkušenosti ze soutěže Miss. „Mentorkami finalistek budou zkušené vítězky z předchozích let a věřím, že finalistky i budoucí vítězky připraví na svět showbusinessu i povinnosti spojené s kralováním.“

A které krásky se budou ucházet o přízeň diváků a poroty? O tom se začíná rozhodovat právě teď! Od 12. ledna se naplno rozjede castingová tour Hledá se Česká Miss 2017, z níž vzejde semifinálová padesátka adeptek na prestižní titul.

Aktuální ročník soutěže Česká Miss, jehož tématem je Zdraví, Krása, Voda, se od všech předchozích výrazně odlišuje. Nový celoroční koncept je zaměřený především na online, partnery a charitu s nádechem reality show. „Postavili jsme úplně nový koncept, který jsme představili i prezidentce Miss Universe Paule M. Shugart, jež strávila více jak 30 let v televizním a zábavním průmyslu. Koncept ji zaujal a vyjádřila nám plnou podporu do další práce. Současně si sama udělala několik poznámek z našeho rozhovoru, které pro ni byly inspirativní,“ uvedl k setkání s vedením Miss Universe Martin Ditmar.

Foto: Herminapress

Předchozí článekPro peníze všechno! Miss Bučková propaguje zdraví škodlivý šmejd
Další článekVystup z davu! Boty od Dominiky Myslivcové jsou správnou volbou!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno