Vrátila se na místo, kde počala dítě a trávila líbánky! Pořád myslí na svého bývalého hokejistu?

Po několika letech se vrátila na místo činu. Moderátorka KATEŘINA KRISTELOVÁ (36)  strávila víkend ve vodním ráji na Slovensku v Tatrách, kde nejen počala dceru Claudii, ale kde si s bývalým partnerem užívala i svatební cestu. Tentokrát to pořádně rozjela. Předváděla se na pódiu před stovkami lidí a rozhodně neskrývala své vnady.

Katka Kristelová má velmi pozitivní vztah k Slovensku. Aby ne, když tu počala dítě a s hokejistou Martinem Tůmou dokonce prožila líbánky. Tentokrát se vypravila do vodního ráje Gino Paradise Bešeňová, kde relaxovala a dokonce cvičila. „Tatry vážně miluju, takže jsem strašně ráda, že jsem se sem mohla zase po letech vypravit. Do Bešeňové chci vzít i dceru, tak jsem to sem přijela vlastně omrknout a jsem nadšená. Claudia má ráda adrenalin, takže si určitě užije všechny ty tobogány a dětské atrakce. Těším se, až uvidí zdejší živé žraloky, vodní děla a tu spoustu klouzaček. Prázdniny jsou tu ve znamení Světového léta, takže ani nemusíme do zahraničí,“ řekla Kateřina, která dává přednost klidu a relaxu. „Jako máma skoro šestiletého dítěte jsem zvyklá, že mi u hlavy neustále bouchá nějaký bubínek nebo hraje xylofon. Potřebovala jsem si trochu odpočinout. A nejvíce mě nadchly bazény s železitou vodou. To mám fakt ráda.“

V areálu se konalo tradiční otvírání letní sezóny, a to ve znamení zdravého životního stylu a cvičení. Katka neváhala a své vnady předvedla dokonce na pódiu při zumbě. Spíš než tanec jí však jdou drsnější sporty. Nedávno se rozhodla spolupracovat se slavným pornohercem Robertem Rosenbergem, který jí trénuje box. „Dělám to nejen kvůli postavě, ale i abych se dokázala ubránit. Často chodím běhat kolem hostivařské přehrady, kde se vám může stát cokoli. Chci tak být připravená,“ dodala Katka.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

reklama

reklama

Vrátila se na místo, kde počala dítě a trávila líbánky! Pořád myslí na svého bývalého hokejistu?

reklama