Vojtek bude popáté otcem! Joffrey de Peyrac z muzikálu Angelika září jako sluníčko!

A je to tu, dobrá věc se podařila! Manželé JOSEF (50) a JOVANKA VOJTKOVI (37) čekají spolu druhé dítě. K Adámkovi přibude za čtyři měsíce další ratolest. Joffrey de Peyrac z muzikálu Angelika, který měl včera obnovenou premiéru, ovšem bude už celkově pětinásobným tatíkem.

Po Pepovi, Valentince, Matyášovi a Adámkovi tedy za pár měsíců bude mít v pořadí už pátého potomka. „Strašně moc se těšíme. Chtěli jsme spolu mít ještě jednoho prcka a podařilo se. Jsem na konci pátého měsíce těhotenství a věřím, že už to klapne. Samozřejmě se musím trošku šetřit, ovšem překonala jsem krizové čtyři měsíce a věřím, že všechno dopadne dobře. Samozřejmě už víme, bude-li to kluk nebo holčička, prozrazovat pohlaví a jméno našeho vysněného miminka, promiňte, zatím nebudeme,“ nechala se slyšet šťastná nastávající maminka Jovanka Vojtková, která přišla podpořit partnera Pepu na obnovenou premiéru muzikálu Michala Davida Angelika.

„Nechtěla jsem tu chybět. Před devíti lety, kdy se Angelika na Broadwayi hrála, jsem v ní účinkovala a s chutí jsem se podívala na tohle inovované představení. Ne, slzu jsem nezamáčkla, ale přeci jen na mě ta nostalgie dýchla. Je to parádní představení a nové tváře, které v něm vystupují, se svého úkolu na jevišti zhostily velice dobře,“ ohodnotila představení Jovanka Vojtková.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama