Další celebrita chtěla Auto za stovku! Hvězda Primy má ale smůlu, žádné nedostane!

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. To si teď může říkat primácká moderátorka Top staru VERONIKA FARÁŘOVÁ (28). Před několika dny projevila zájem o Auto za stovku. Také sexy blondýnka se chtěla vozit jen za 99 Kč + DPH za den. Rychle si ho vyzkoušela. Jenže místo toho, aby rychle sáhla po nabízeném voze a podepsala smlouvu, tak si to ještě chtěla rozmyslet. A to neměla dělat! Ted má asi smůlu.

Když totiž konečně vyplnila smlouvu a odeslala ji na příslušný mail, přišla jí zamítavá odpověď. „Ach jo, to se snad může stát jenom mě! Napsali mi, že bohužel všech padesát auto už má své majitele, takže jsem ostrouhala,“ smutnila moderátorka s nejkrásnějším dekoltem českého showbyznysu. Možná se však blýská na lepší časy.

Krásné blondýnky se nám totiž zželelo a zavolali jsme manažerům projektu. Chtěli jsme se přimluvit, jestli by to přeci jen nešlo nějak udělat. Ale nebylo potřeba. „Uvažujeme o tom, že počet vozů Hundai i10 navýšíme a půjdeme do další padesátky,“ prozradil Jan Charouz, který na vše dohlíží. Pro Saskovou tedy dobrá zpráva! Pro nás už méně, protože jsme chtěli auto vyměnit za večeři. Škoda, tak třeba příště…

Foto: Filip Matušinský, Herminapress

 

reklama

reklama