Vlaďka Erbová má jasno – bez Řepky, takže s úsměvem!

Modelka VLAĎKA ERBOVÁ(34) vyrazila na premiéru „akčního“ animovaného filmu Robinson Crusoe – Na ostrově zvířátek do kina Cinestar Anděl s početnou svitou. Doprovod jí dělala pětice capartů, natěšených na očekávaný příběh a kamarádka.

Avizovaný Tomáš Řepka jaksi nedorazil, což rozhodně nikomu na dobré náladě neubralo, spíše naopak. „Uspořádaly jsme výpravu, vzala jsem kamarádku a její tři děti a samozřejmě i dvě svoje. Všichni se těšíme, do kina chodíme rádi a jsme všichni docela napjati, tedy hlavně my dospělačky, jak se bude film odvíjet, zda to bude podle známé klasiky nebo úplně něco jiného. Hlavně jsme tu ale proto, aby se bavily děti, což slibuje jméno režiséra, takže jdeme do toho a necháme se překvapit,“ vysvětlila s úsměvem Vlaďka, přesunula se k občerstvení, odkud si početná skupinka odnesla klasický popcorn a limču a odebrala se do sálu.

Mezi premiérové obecenstvo zavítal s dcerou Editkou i herec a zpěvák Roman Vojtek, natěšenou dceru vyvedla do kina herečka Vlastina Svátková, její kolegyně Lucie Benešová si vyrazila rovněž s dcerou a Agáta Prachařová narušila dětskou holčičí hegemonii a přivedla na představení synka Kryšpína. A všichni zřejmě udělali dobře. Jak bylo totiž po skončení filmu na malých i velkých divácích vidět, Robinson Crusoe se líbil.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama