Virus missí nemoci opět udeřil? Novopečená královna krásy má prý doma pořádnou krizi!

Sice se zapřísáhávala, že ji nic podobného nepotká. Ale když se podíváte do minulosti, takové byly v podstatě všechny královny krásy. Vypadá to, že virus miss nemoci uděřil i na ANDREU BEZDĚKOVOU (22). S přítelem Martinem prý prožívají velkou krizi. 

Málokdo však ví, že už to nebylo příliš růžové ani před finále České Miss. Studující copywriter nedával, že se jeho drahá soustředí jen na soutěž krásy a na něj kašle. „Ano, vztahovala se nad námi mračna, ale zažehnali jsme to. Já měla myšlenky jinde, než už svého přítele,“ přiznala nejnosatější vítězka této soutěže v historii. Během after party po korunovaci  kolem ní sice poskakoval jako pejsek a zdálo se, že je nebe zase jasné jako nikdy předtím.

Zdání však prý klame. Vždyť už i na předávání cen Anděl se Martin objevil s jinou kočičkou! „S Andreou se ještě nerozešli. Ale podle mě to mají za pár. Je to tím, že se moc nevídají, protože ona má logicky hodně povinností,“ potvrdil nám dobře informovaný zdroj z okolí páru. Podle něj je to jen otázka času, kdy půjdou od sebe.

Takže se opakuje totožná situace, jakou popsala sama Andrea. Možná je to ještě větší kalibr. Protože pokud tenkrát měla pryč jen myšlenky, teď bude neustále někde trajdat i její tělo. A ne všude bude moci tahat svoji dvounohou přísavku s sebou. Navíc, dřív nebo později se kolem ní začne motat frajer, který buď zatočí balíkem peněz, nebo těmi správnými kontakty. Tomu se bude špatně odolávat. Až na světlé výjimky to nezvládla žádná královna krásy.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama