Víme, kde se teď skrývá nejmladší pornohvězda Lady Dee! Rozdávala si to s černochy v Africe!

Ještě nedávno byly mladé hvězdy filmu pro dospělé LADY DEE (19) plné noviny, ale najednou se po DRAHOMÍŘE JŮZOVÉ jakoby slehla zem. My si dali tu práci a vyprátrali jsme, kde se teď krásná brunetka s tváří lolitky nachází.

Chtěla svou nabitou slávu pořádně zúrokovat, ale pak poznala i odvrácenou tvář popularity. Chodily jí nenávistné zprávy, dostávala podivné telefonáty, lidé na ulici si odplyvávali. Nejdřív se to snažila Lady Dee vydýchat a na všechny závistivce se vykašlat, jenže toho asi bylo na ní větší sousto, než si myslela, že zvládne.

Tak si sbalila kufr a odjela na nějaký čas do Afriky. Ale jestli si myslíte, že tam jen zahálí a naordinovala si povinnou dovolenou, tak se mýlíte. Ani tam se své práce nechtěla vzdát a rozhodla se,  že vyzkouší pořádné orgie s černochy. „Chtěla jsem se posunout někam dál, ale u nás to moc nešlo. Až moc lidí na mě mělo pifku, tak jsem na chvíli chtěla vypadnout. Jen jsem si řekla, že se své práce nechci vzdát, tak jsem si v Africe domluvila i natáčení. Tam se tomu říkají pořádné orgie. Jestli mě někdy bolela vagína, tak teď už jí snad ani necítím,“ nechala se slyšet Drahomíra, která ale na Čechy nezanevřela a brzy se vrátí zpět. Snad nebude tak „použitá“, aby mohla ještě natočit další pěkné scény. Pánům by se po ní určitě stýskalo.

Foto: archiv Lady Dee

reklama

reklama