Manželka Noida Bárty se ztrácí před očima! Kam se poděly její proslulé vnady?

To snad ani není možné. Kde jsou ty křivky, na které nalákala nejen svého muže VÁCLAVA NOIDA BÁRTU (35), ale i moderátora LEOŠE MAREŠE (39) či milionářského synka JAKUBA MALINU (26)? Teď by mohla GABRIELA DVOŘÁKOVÁ (26) sloužit při hodinách biologie jako studijní materiál na sledování žeber a kostí.

Začíná to být tak vážné, že se o ni začínají bát i její nejbližší! „Já opravdu jím. Jen s malým dítětem je to prostě složitější. Ale žádné diety vážně nedržím, jen občas se zapomenu najíst, jak jsem v jednom zápřahu s Terezkou. Mít dítě je asi ta nejlepší dieta,“ snaží se celou věc objasnit krásná Gábina, která ale začíná mít postavu dítěte. Má snad čtyřicet kilo i s postelí.

Přeci jen by to nebyla první partnerka Vaška, která by trpěla mentální anorexií. Jeho bývalka ELIŠKA BUČKOVÁ (26) také „nestíhala“ jídlo, až z toho málem skončila na psychiatrii. Ani tak dobrý kuchař, jakým zpěvák je, ji nedonutil jíst. Tak snad se mu to nestane podruhé, přeci jen by pak na chvíli musel zůstat na výchovu dcery sám a ještě k tomu řešit zdraví své milované ženy. Snad se Gábina vzpamatuje a nebude zapomínat na to něco sníst.

Vždyť za chvíli by ani neměla žádné zakázky v modelingu, nikdo nechce propagovat vychrtliny. Naštěstí už jsou dnes v kurzu holky krev a mlíko. Do toho má ale Gabča dost daleko. Mohla by tak maximálně dělat reklamu na hlad…

Foto: sociální sítě, Hermínapress

 

 

reklama

reklama