Verešová s Doleželovou závodily na lyžích! Neuhodnete, komu to na svahu natřely!

Modelka ANDREA VEREŠOVÁ (35) a krásná lékárnice JANA DOLEŽELOVÁ (34) si ve Špindlerově Mlýně poměřily své lyžařské schopnosti. V rámci tréninkového závodu vyzkoušely poprvé v životě obří slalom a svými časy to s přehledem natřely i zpěvákovi JANU KALOUSKOVI (54).

Andrea Verešová lyžování miluje a kdykoli má čas, tráví s manželem a dětmi víkendy ve Špindlerově Mlýně. Tentokrát však přijala výzvu Jana Holického, bývalého českého alpského lyžaře, čtyřnásobného Mistra ČR a reprezentanta na Zimních olympijských hrách v Salt Lake City, zúčastnit se tréninkového závodu jeho týmu v obřím slalomu. Andrea ozdobila černou sjezdovku ve Svatém Petru tradičně nejluxusnějším outfitem.

Bílou lyžařskou kombinézu zdobily černé doplňky i kožíšek kolem krku. Zazářila ale i svým sportovním výkonem. Všechny celebrity strčila do kapsy a zvítězila. „Ve Špindlu už jsem dříve zkoušela několikrát závodit, ale teď už jezdím opravdu jen pro zábavu. Nepotřebuji si nic dokazovat a nechci se ani zbytečně zranit. Obří slalom jsem ale nikdy nejela, tak jsem pozvání přijala a zkusila to,“ řekla Andrea, která na svahu trénovala s lékárnicí a Miss České republiky pro rok 2004 Janou Doleželovou. Ta začala lyžovat až ve dvaceti letech.

O to častěji nyní brázdí svahy. „V brankách jsem jela v životě asi jednou nebo dvakrát. Ve Špindlu to byl příjemný adrenalinový zážitek, který bych si klidně zase někdy příště zopakovala. Neměla jsem sice moc nabroušené lyže, ale i tak jsem si to užila. Na hory se snažím jezdit každý víkend, když nemám žádné pracovní záležitosti. V Čechách jezdím jen do Špindlu, protože tu je nejvíc kilometrů sjezdovek i zábavný aprés-ski program. Když mám delší volno, jezdím i do Alp,“ prozradila Jana, která zářila i díky své nové lásce. Okatá brunetka nedávno přiznala vztah s generálním ředitelem fotbalové Slavie. Tak snad jí to tentokrát vydrží.

Foto: archiv

 

 

reklama

reklama

Verešová s Doleželovou závodily na lyžích! Neuhodnete, komu to na svahu natřely!

reklama