Vašek Noid Bárta na jevišti zkouší s režisérem, doma se svojí Terezkou

Dovolenou má za sebou. Část strávil s manželkou a dcerou Terezkou v Chorvatsku, pak s partičkou kamarádů a už jen partnerkou vyrazili do Řecka na loď. Jak VÁCLAV NOID BÁRTA (35) ale okamžitě přiznal, bylo to vůbec poprvé, kdy malou nechali babičkám a odjeli bez ní.

Je ale jasné, že se mu po ní strašně moc stýskalo a těšil se, až jí zase uvidí a pomazlí se s ní. „Teď zkoušíme muzikál Bonnie and Clyde, ovšem já nejen na jevišti. Když dorazím domů a prozpěvuji si písničky z téhle show Terezka zbystří, poslouchá a pobrukuje si. Už vpodstatě zná zpaměti můj part a
s chutí se připojí. Protože v muzikálu jsou i taneční čísla, tak spolu trénujeme i nejrůznější kreace. Je to paráda. V říjnu jí budou dva roky, ale až bude velká, určitě by mohla do tohohle muzikálu směle naskočit,“ s úsměvem uvedl Vašek, který hraje hlavní mužskou roli – Clyda, jíž alternuje s Martinem Písaříkem.

„Byla to moje vysněná věc. Víte Clyde, to jsem vlastně celý já. Nemusím to moc hrát. Ovšem já v osmnácti letech, se všemi klady i zápory. Líbí se mi, že tam neteče krev, je to taková belmondovka plná vtipu a zábavy a já hraji takového sympatického darebu,“ doplnil zpěvák.

Celé prázdniny trávil tak trochu v poklusu. Po dovolené hned začal zkoušet zmíněný muzikál, vyráží na hudební festivaly a samozřejmě užívá si pohodu „rodinného krbu“. „Mám velice příjemný a zdařilý rok a doufám, že všechno poklape i nadále,“ dodal Vašek Noid Bárta a po malé „svačince“ v divadelní restauraci se přesunul na jeviště pod bedlivý zrak režiséra Antonína Procházky.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama