Holišová slavila narozeniny na Karlštejně, Sidovský s Vítkem měli překvápko!

Držitelka ceny Thálie, HANA HOLIŠOVÁ (36), oslavila sobotní narozeniny na Karlštejně, kde se představila jako královna Eliška. Vítězka soutěže Tvoje tvář má známý hlas na nádvoří účinkuje v sérii vyprodaných představení Noc na Karlštejně.

Ty uvádí Janis Sidovský na počest 700. výročí narození císaře Karla IV. „Pro Hanku jsme přichystali s mým partnerem soukromý koktejl na zahradě našeho domu, kde narozeniny oslavila se členy souboru. Na nádvoří jí ale určitě popřejeme se všemi diváky,“ potvrdil plány producent muzikálu, Janis Sidovský.

Hana Holišová září na několika divadelních scénách, k vidění je jak v Městském divadle Brno, tak v pražských muzikálech Mamma Mia! a Ať žijí duchové! Na Karlštejně hraje v režii Václava Knopa společně s Danielem Bambasem, Reginou Rázlovou, Pavlem Vítkem, Tomášem Smičkou, Ivanou Korolovou, Janem Křížem nebo Miloslavem Mejzlíkem. Po skladbě „Lásko má, já stůňu“ sklízí pod širým nebem zasloužený potlesk a její příjezd na koni publikum pravidelně oceňuje bouřlivým ohlasem.

Hana Holišová patří k nejobsazovanějším herečkám současnosti. Vytvořila nezapomenutelné role v inscenacích Chicago, Cabaret, Funny Girl, Cats, Zpívání v dešti, Vrabčák a anděl nebo Papežka, za kterou obdržela cenu Thálie. Účinkovala také v seriálech Velmi křehké vztahy, Labyrint a Policie Modrava, momentálně hraje postavu Veroniky Maléřové v seriálu Ulice.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama