Už víme, proč nemá chlapa! Odhalili jsme zvláštní balící metody herečky Mahuleny Bočanové!

Před sedmi lety se jí rozpadlo manželství s producentem VIKTOREM MRÁZEM (49), ale na muže nezanevřela. Herečka MAHULENA BOČANOVÁ (49) by zas chtěla, aby jí nějaký laskal v náručí. Jenže mávysoké nároky a hlavně se při rande chová jak rozmazlená nána. 

Bude jí padesát, ale je sama jako kůl v plotě. Když už ji ale nějaký chlap zaujme a jde s ním na rande, tak to většinou skončí fiaskem. I když to ze začátku vypadá dost slibně. Prý i přes předešlé zprávy a volání (Mahu si ráda vypisuje a posílá hlasové zprávy) člověka dokáže překvapit, ale údajně dost nemile. Má se chovat dost nafrněně, vybírat jen ty nejdražší restaurace, mluvit vulgárněji. Prostě trochu jak chlap. Což většinu mužských dost odradí.

Přeci jen doma by chtěli mít dámičku, která je bude reprezentovat. Mahulena je prý jen na povrchu ta krásná žena. Uvnitř se to mele s mužskými vlastnostmi. Navíc po pár sklenkách vína nebo bublinek se jí rozváže jazyk a začne hovořit o tom, co by se asi na prvním rande nemělo říkat. Třeba o tom, jak to měla se svým bývalým mužem či mladým tanečníkem, který ho nahradil. A to samozřejmě není nic pro potencionálního partnera.

Třeba to takhle Mahuleně vyhovuje a prostě se odmítá přetvařovat. Ale jestli by chtěla už konečně pořádný a plnohodnotný vztah, tak by se ze začátku měla mírnit a chovat alespoň jako průměrná žena. Jinak zůstane na ocet.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama

Už víme, proč nemá chlapa! Odhalili jsme zvláštní balící metody herečky Mahuleny Bočanové!

reklama