Lucie Křížková: Šmoulinku ano, Gargamela jsem se ale bála!

Bývalá Česká Miss, modelka a moderátorka LUCIE KŘÍŽKOVÁ (31) se v čestlickém Aquapalacu alespoň na chvilku vrátila do dětských let.

Spolu se synem Davidem, moderátorkou Evou Decastelo, která přišla s předškolákem Michaelem, zpěvačkou Míšou Noskovou a její dcerou Eliškou a za asistence Siláka, Koumáka, Šmoulinky a taťky Šmouly, pokřtila nové cédéčko Šmoulí party, které vyšlo při příležitosti startu rodinného turné pro celou rodinu – Pohádkoland. „Jejej, tyhle postavičky jsem jako holka strašně moc milovala. Samozřejmě mou největší favoritkou a hvězdou první velikosti byla Šmoulinka. Ovšem bez jejích klučičích parťáků by to samozřejmě nebylo ono a fandila jsem jim, mačkala palce, vždycky když si na ně nějakou neplechu vymyslel Gargamel. Toho jsem fakt nemusela, stejně jako toho jeho kocoura a docela jsem se téhle dvojky i bála, ale modrásci vždycky vyhráli, a to se mi líbilo,“ s úsměvem vysvětlila Lucka.

Podobně hovořila i Míša Nosková. „Ano, měla jsem je všechny ráda, ale teď už jsem přeci jen velká holka, a když si Eliška chce šmoulíky pustit, samozřejmě vyhovím, nemusí mě dlouho přemlouvat, ale já jdu něco kutit, učit se role případně si dám film pro trochu odrostlejší diváky,“ uvedla Nosková.

Obě zmíněné dámy, malá i velká si křest užívaly. Eliška se okamžitě spřátelila s kvartetem přítomných šmoulích postaviček v nadživotní velikosti, když akce skončila s mamkou se několikrát marně pokoušela z automatu vytáhnout plyšáka a po pár pokusech zaměřila svou pozornost opět na tvory živoucí a především synka Evy Decastelo, Míšu, s nímž navázala na svůj věk až velice přátelský vztah.

Foto: Herminapress

reklama

reklama