Úkaz Bára Poláková – zpívající herečka nebo hrající zpěvačka?

Rozjela to včera ve velkém stylu. Spolu s kapelou byla předskokankou narozeninového koncertu skupiny Monkey Business ve Žlutých lázních a vystoupení si užívala. Nejen, že parádně zpívala, ale i její pohybové variace často oceňovali diváci potleskem. Co je tedy BÁRA POLÁKOVÁ (32) víc, zpívající herečka nebo hrající zpěvačka?

Těžko říct takhle z hlavy. „Jsem strašně šťastná, že nás kluci z Monkey Business pozvali, zřejmě nás mají rádi, abychom tu vystoupili. A já jsem si to opravdu užívala. Skvělá atmosféra, prostě prima podvečer. K tomu ale, zda jsem zpívající herečka nebo obráceně se vyjadřovat nebudu. Není až tak podstatné. Podstatné je to, že jsem především maminka, a to mě momentálně naplňuje,“ řekl Bára.

Jak prozradila v nejbližší budoucnosti bude asi více zpívat, než hrát. „To je sice pravda, ale stihnu obojí. Máme naplánované koncerty až do poloviny prosince, v létě pojedeme na festivaly a na podzim chystáme naši první tour, takže nás čeká docela dost hraní. Jo a ještě v srpnu budu točit v Olomouci film s panem režisérem Krobotem s názvem Violoncello. Program je tedy bohatý. Já se to snažím ladit tak, aby to nebylo zase až přespříliš časově nabouchané a abych byla, jak jsem říkala i tou maminkou,“ doplnila Poláková.

Práce tedy až nad hlavu a co relax a dovolená? „No to vše je za mnou. Byli jsme celá rodina na Kanárech. Nechtěli jsme někam daleko, kvůli malé a bylo to parádní. A Pavel? Skvělý táta. Prostě pohodová dovolená. Vrátila jsem se před pár dny a hned, jak vidíte a slyšíte, jsem naskočila do pracovního kolotoče,“ dodala herečka a zpěvačka.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama