Matěj Ruppert: My slavíme každoročně. Kulatiny, nekulatiny!

Žluté lázně zažily další pořádný mejdan. Jako skoro už tradičně tu před nabouchaným hledištěm vystupovala kapela Monkey Business, která slavila své šestnácté narozeniny. Pořádně bujaře a v tempu.

A na tu slávu se také její členové spolu s „šéfem“ MATĚJEM RUPPERTEM (38) a pěnicemi Tonyou Graves a Terezou Černochovou i patřičně přioděli. „Je to tak. My slavíme každý rok, ať jsou to kulatiny nebo nekulatiny. Ovšem nejen to, najdeme si čas na oslavy i každý měsíc a možná, občas i skoro každý týden. Jen ne denně, to by se zvládnout nedalo. Oslavy si ale užíváme a já, i přesto, že jsem nasadil hubnoucí kúru si určitě svlažím hrdlo pivkem. Oslava má být důstojná a pořádná,“ řekl Matěj.

Jak známo on je nejen zdatným pěvcem a muzikantem, ale i tanečníkem, o čemž přesvědčil ve StarDance. Nenachystal něco „baletního“ i na narozeninovou party? „Vážně jsem o tom přemýšlel. Trochu jsem potrénoval a přichystal si rumbu, čaču, quickstep a slowfox . StarDance totiž u mě neskončil, StarDance trvá,“ se smíchem dodal Matěj Ruppert, ovšem to, co předváděl na jevišti se ani jednomu ze zmíněných tanců vůbec nepodobalo. A ani nemohlo, protože Monkey Business se přišli spolu se svými příznivci vyřádit a ne tančit klasiku.

Mezi velice početnou obcí návštěvníků byla i Bára Basiková s kamarádkami. „Dnes nepracuji, přišla jsem se bavit. S touhle kapelou jsem si dvakrát zazpívala a mám kluky ráda, jsou to kamarádi, tak jsem tu nemohla chybět,“ vysvětlila Bára a zařadila se do davu.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama