Třešničková už je mimo hru. Nahradila ji tahle kočka

Vyměnit starý model za nový je, co se týká mobilních telefonů, docela běžné a někdy dokonce nutné. I proto je značka Xiaomi, kterou v Česku zastupuje podnikatel Viktor Hajíček, dvojkou na tuzemském trhu. A byznysmen udělal „rošádu“ i v partnerském životě. Youtuberku Týnuš Třešničkovou nahradila krásná 1. vicemiss Face 2016 Alice Činčurová.

O uplynulém víkendu skončila v Abu Dhabí nejen sezóna Formule 1, ale také Formule 2. A právě zde má své místo i český Sauber junior team by Charouz, jehož partnerem je i značka Xiaomi. V hlavním městě Spojených arabských emirátů tak na posledních závodech sezóny nemohl chybět ani Viktor Hajíček. Doprovod mu dělala právě Činčurová a nutno říct, že jí to moc slušelo. Sexy kočka na sebe poutala větší pozornost, než piloti rychlých monopostů, dokonce i někteří šejkové na ní mohli oči nechat. „Mám rychlá auta ráda. Takže jsem si nabídku českého týmu vyrazit do Abú Dhabí nemohla nechat ujít,“ usmívala se sympatická blondýnka. 

O jejím vztahu s jedním z nejúspěšnějších podnikatelů se šuškalo už několik měsíců. Několikrát spolu byli viděni v centru Prahy, ani jeden z nich však nechtěl vztah komentovat. V Abú Dhabí už ale připustili, že jsou spolu. A my jim to samozřejmě přejeme! Hajíček s Týnuš chodil více než rok, ale většinu tohoto času byli odděleni, protože youtuberka se v Istanbulu léčila z ošklivých popálenin. Podnikatel jí byl oporou, srdci však člověk neporučí, to asi známe všichni. Uvidíme, jak dlouho spolu Viktor s Alicí vydrží…

Foto: archiv/Sauber Junior Team by Charouz

reklama

reklama