Hlasujte pro svoji favoritku Miss Princess 2019: Můžete vyhrát nabušený mobil od Xiaomi

Finále oblíbené soutěže Miss Princess sice proběhlo už 3. prosince v divadle Broadway. Zapojit se však teď můžete i vy a to až do 20.12. letošního roku. Organizátoři spolu s jedním z hlavních partnerů, značkou Xiaomi, totiž přicházejí s horkou novinkou – internetovým hlasováním, které vám může přinést jeden z nabušených telefonů od dvojky v prodeji mobilů na českém trhu.

Času je zatím opravdu hodně. Hlasování bude ukončeno až 20. prosince letošního roku (najdete zde pro kategorii 4-7 let a zde pro kategorii 8-11 let) a jeden šťastlivec získá stejnou cenu, jako vítězky online hlasování, tedy Redmi Note 8 Pro s 64 MPx fotoaparátem. A to je ten největší důvod, proč se na výše zmíněných odkazech zaregistrovat a projevit sympatie vaší favoritce. Xiomi totiž už nějaký ten pátek patří k tomu nejlepšímu, co na trhu s mobilními telefony najdete, ne náhodou je v prodeji už na druhém místě. 

Takže nadělit si takhle pod stromeček jeden z přístrojů této značky vůbec není špatný nápad, co říkáte? Pokud se do divadla Broadway nedostanete, nezapomeňte finále Miss Princess sledovat na stanici SPORT 5. A hlavně se zapojte hlasování, propásnout takovou příležitost by byla velká škoda.

Pro kategorii 4-7 let hlasujte zde: https://www.xiaomi-czech.cz/miss/
Pro kategorii 8-11 let hlasujte zde: https://www.xiaomi-czech.cz/miss1/

reklama

reklama