Trénink pojala po svém: Plíšková si užívá s Hrdličkou

Antuková sezóna je za dveřmi, ovšem Karolína Plíšková volí jiný tipy přípravy, než by se čekalo. Užívá si totiž se svým partnerem Michael Hrdličkou. Bude to mít negativní vliv na její výsledky?

KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (25) má za sebou nejlepší vstup do sezóny v kariéře. Momentálně je třetí hráčkou světa a před antukovou sezónou má parádní výchozí pozici pro boj o post světové jedničky.

Pravdou ale je, že právě antuka je dlouhodobě její nejslabší povrch. Důvodem je předveším fakt, že tu není tak efektivní její podání a také se tu ukáže slabina v podobě pohybu. Karolínu čeká zanedlouho podnik ve Stuttgartu, kde je prostředí vzhledem k tomu, že se hraje v hale, dosti rychlé a to by jí mohlo svědčit.

Kdo by ale čekal, že bude tvrdě trénovat, tak by se pletl. Karolína je nejspíše zamilovaná až po uši, a proto raději volný čas věnuje svému partnerovi Michalu Hrdličkovi. Tak snad se to negativně nepodepíše na její následujících výkonech. Pravdou ale je, že od té doby, co Karolína randí s Michalem, tak šly její výsledky rapidně nahoru.

Foto: sociální sítě

reklama

reklama