Topolánkova bývalka rozhodně netruchlí! Chystá svatbu s movitým podnikatelem z Dubaje!

Ještě před rokem finalistka České Miss SIMONA DVOŘÁKOVÁ (21) plakala nad rozchodem s bohatým synkem TOMÁŠEM TOPOLÁNKEM (22). Už ale dávno netruchlí. Přestěhovala se do Dubaje, kde našla svůj zlatý důl. Nebylo to na tenisovém kurtu přesto, že tam jela jako instruktorka tenisu. Šťastná je díky zazobanému podnikateli, který ji už stačil požádat o ruku. 

Zdá se, že se českým holkám zachtělo snědých boháčů. Nejedna už odcestovala do Emirátů, aby tam hledala své štěstí. Simona moc dlouho na ocet nezůstala a už chystá vdavky. Sice identitu svého přítele stále tají, ale už ho přivezla do Česka představit rodičům. Tak ještě aby ne, když ji na sklonku minulého roku požádal o ruku.

Ale Simona se snaží být tajemná jak hrad v Karpatech. Nám se však podařilo zjistit, že její miláček a pravá láska, jak ho nejčastěji označuje, rozhodně není žádný chudák. Jeho rodina by měla v Dubaji vlastnit nějaké nemovistosti a Simona se tak rozhodně neprovdá mezi chudáky. Tak ale kvůli tomu si ho určitě nebere. I kdyby byl chudý jak kostelní myš, tak by si ho chtěla stále vzít. Holka jedna hodná, nevypočítavá. Nebo snad ne?

Holky z Miss přeci nejsou žádné zlatokopky, ale pracovité holky, co opravdu velkou náhodou potkají na ulici milionáře. Jen aby pak po svatbě Simona nekoukala jak péro z gauče. Přeci jen jsou Arabové jiná mentalita a po sňatku si na ni může činit ještě větší nároky. Ale tak za ten život v luxusu to modelce určitě stojí…

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama