Rakovina pomohla Zdeňce Pohlreichové najít samu sebe! Veze se na vlně šťěstí!

Rozesmátá, pohublá a s polodlouhými vlasy přivítala manželka kuchaře Zdeňka Pohlreicha ZDEŇKA POHLREICHOVÁ (43) hosty na křtu své knihy Zpráva z nitra v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí.

Zdeňka Pohlreichová vypráví v knize svůj životní příběh, kdy jí rakovina prsou a následná odstraněná prsních žláz z obou ňader, pomohla změnit život. Již během nemoci začala na sobě Zdeňka pracovat a nemoc ji nedostala do kolen. „Už po druhé terapii jsem zažila příval energie a štěstí. To se mi ještě nikdy nestalo. Pro mě ta nemoc znamenala lístek do rychlíku, jak být v životě šťastná,“ svěřila spisovatelka své pocity. Zdeňka věří, že každýdokáže změnit běh života.

Vyžaduje to ale pevnou vůli a sílu a té má Zdeňka na rozdávání. „Mám pevnou vůli, je to ve mně, to mám od malička. Ale byly i horší chvíle, kdy to tak nevypadalo. Já jsem během nemoci našla sama sebe. Cítila jsem se nesmírně šťastná. Ani to nedovedu pořádně vyjádřit. Je to, jako když celý život něco hledáte a najednou to máte.To mě dodávalo obrovskou energii,“ řekla Zdeňka a dodala, že ji píší lidé s podobnými osudy a zkušenostmi.

Za kmotry své knihy si Zdeňka vybrala spolupracovníka z firmy Lukáše Koubka, svoji nenahraditelnou sestru Lenku či Janu Mrákotovou, vedoucí PR TV Prima. Ne náhodou jedním z kmotrů byl i plastický chirurg Libor Kment, který se o Zdeňku svědomitě stará.

Foto: Herminapress

 

 

 

reklama

reklama