To jsou zvraty! Řepka s Erbovou zůstávají manželé, stáhli žádost o rozvod! Co na to jejich partneři?

Stará láska nerezaví, říká jedno české přísloví. A na první pohled to vypadá, že se něco podobného děje i v případě VLAĎKY ERBOVÉ (34) a TOMÁŠE ŘEPKY (42). Páreček se měl každou chvíli rozvést, ale nyní došlo k dramatickému zvratu. Žádost o rozvod stáhli!

Když loni dospěli k tomu, že se rozvedou, znamenalo to konec jedné pohádky. Modelka a fotbalista, klasické to spojení nejen českého showbyznysu, nevyšlo. Dnes je ale všechno jinak. Manželé zůstávají spolu, i když to není tak, jak se může zdát. Nebo snad ano a dělají si ze všech legraci?

Každý už totiž má jiný vztah. Je tedy otázkou, co na náhlou změnu řeknou jejich současní partneři. Vždyť komu by se líbilo, kdyby jeho drahá polovička přišla jednou večer domů a řekla: „Víš zlato, rozvod nebude. Pár měsíců tě lakuju, tak sorry a jedeme dál.“ Těžko přijímat vysvětlení, že spolu chtějí v manželství zůstat jen kvůli dětem, jak potvrdila i sama Erbová. I když to může znít kdovíjak krásně a Tomáš s Vlaďkou to mohli zabalit to zlatého hávu.

Uvidíme, jestli tohle budou jejich partneři trpět, nebo jestli to nakonec dopadne tak, že se Erbová s Řepkou stejně dají zase dohromady. Kvůli dětem, jak jinak…

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama