Marešová má novou životní motivaci! Neuvěříte, kdo jí „přistál“ na pracovním stole!

Jako moderátorka toho MONIKA MAREŠOVÁ (41) nikdy moc nepředvedla. Ve VIP zprávách na Primě se nedokázala zbavit nálepky té protekční, která je na obrazovkách stejně jen díky tomu, že má za manžela Leoše Mareše. Když její hlas slyšeli diváci, spíš skřípali zuby a zacpávali si uši, než aby v transu civěli na telku. Teď to však vypadá, že se maminka dvou krásných chlapců konečně našla.

Monika je stále nádherná žena, o tom nemůže být sporu. Dobře ví, jak se udržovat ve formě a co její tělo potřebuje k tomu, aby mohla strčit do kapsy leckteré dvacítky. Tak jako třeba CHARLOTTE ŠTIKOVOU (19). Není se tedy čemu divit, že Metráček od ní dostal spoustu rad, jak své tučné tělíčko zbavit nadbytečných špíčků. Štiková pravidelně dochází na kliniku estetické medicíny Petra Clinic, kde na ni dohlíží sama majitelka Petra Řehořková.

Prostorově výrazná blondýna v posledních týden opravdu zhubla, což možná nečekala ani ona sama. I když má sem tam nějaký ten zkrat, maká na sobě tvrdě. Procedury střídá s tréninkem v Aquapalace Praha a zdá se, že jí to svědčí. Uvidíme, jestli zvádne do léta shodit třicet až čtyřicet kilo a nafotit pictoria do magazínu Playboy tak, je se vsadil fotograf Filip Matušinský s majiteli prestižního časopisu.

Foto: Petra Clinic

 

 

reklama

reklama