Tereza Kerndlová je tak sexy, že se klidně ukázala NAHÁ VE VANĚ

Jakoby se nechala inspirovat slovenskou kráskou Darou Rolins. Tereza to totiž také nevydržela a nechala se vyfotit během koupáníčka ve vaně. Pohled na její sexy postavu vám doslova vyrazí dech.

TEREZA KERNDLOVÁ (31) vypadá pořád tak na 18 let a nedivili bychom se, kdyby se jí ještě v nějakých vybraných vesnických podnicích ptali během nákupu alkoholu na to, zda již disponuje občanským průkazem. Né, to samozřejmě přeháníme, nicméně je faktem, že tato brunetka vypadá na svůj věk stále úchvatně a mladě.

Vzhledem k tomu, že vyšla její nová deska bylo jasné, že na ní bude lákat a jelikož ve zpěvu nikdy nebyla extratřídou, musela si vymyslet jiný způsob. Jelikož je to mimořádně krásná dívka, tak se doslova nabízelou lákat na přebal CD, což je se Tereze vždy dařilo a ještě nějaký ten pátek bude.

Třeba teď na Instagramu ukázala snímek, kde se nahá koupe ve vaně. Sice si všechny intimní partie nechala zakrýt pěnou, ale i tak je pořádně sexy fotka, ze které byli její odběratelé na sociálních sítích naprosto vedle a to včetně nás z redakce.

reklama

reklama