Nestárnoucí Daniela Peštová si vzala průsvitný svetr. Co se pod ním vyrojilo?

Všichni o ní víme, že snad nikdy nezestárne a bude pořád vypadat naprosto parádně a úchvatně. Daniela je takovým vzorem pro všechny čtyřicátnice, které by se od ní mohly učit, jak v tomto vku vypadat naprosto fenomenálně.

DANIELA PEŠTOVÁ (47) se i v tomto věku stále aktivně věnuje modelingu a to si vemte, že se mu věnují třeba i dívky, kterým je momentálně 15 let, tudíž ten úspěch u Daniely je v tomto ohledu neuvěřitelný. Většina žen okolo padesátky totiž již moc atrativně nevypadá a narovinu řečeno začíná pomalu tak trochu patřit do starého železa.

Peštová má ale stále něco do sebe a není toho zrovna málo. Sice je to navenek trochu psí čumák, ale občas i na Instagramu ukáže snímek, který je hodně sexy. Třeba nedávno si vzala na sebe průsvitný, slaboučký svetříček a pod ním prosvítala její ňadra v podrpsence.

Nutno podotknout, že je Daniela hodně obdařeným děvčetem a toho si všimli i její fanouškové na Instagramu. Ti byli u vytržení z celkového vzhledu české supermodelky, kterou pro modeling objevil Dominique Caffin z agentury Madison Modeling Agency…

reklama

reklama

Nestárnoucí Daniela Peštová si vzala průsvitný svetr. Co se pod ním vyrojilo?

reklama