Tajemství odhaleno! Víme, v čem si to rozdají Myslivcová a Ledecká!

Před pár dny jsme jako první přišli s informací, že se chystá velký souboj mezi DOMINIKOU MYSLIVCOVOU (21) a ESTER LEDECKOU (21). Vše bylo zahaleno rouškou tajemství a nikdo nechtěl nic potvrdit ani vyvrátit. Nám to však nedalo a chtěli jsme pro vás zjistit více. Povedlo se!

Bloggerka a držitelka českého rekordu na v návštěvnosti sociálních sítí a snowboardová mistryně světa se totiž staly tvářemi, na které chce sázet operátor O2 v rámci propagace své digitální televize. Obě mladé slečny se proto představí v hodně netradiční disciplíně – běhu na vysokých podpatcích na běžícím páse a to ještě s televizi na hlavě!

Podle nás je jasné, kdo vyhraje. Česká Barbie vymetá jeden večírek za druhým a tak by bylo hodně překvapivé, kdyby v tomto klání netriumfovala. Ale na druhou stranu, svět je plný překvapení. Sportovkyně není zvyklá prohrávat a soutěžení má v krvi. Málokdy se před někým skloní a jsme si jisti, že do souboje dá všechno. Dominika tedy určitě nic nedostane zadarmo. Těště se, už brzy to přijde a vy to uvidíte! My se těšíme s vámi a samozřejmě budeme o všem informovat.

Foto: sociální sítě

 

reklama

reklama