Hvězda Ulice hubne před očima! Může za to sex a pes! Co je to za kombinaci?

Už přes deset let hraje PATRICIE SOLAŘÍKOVÁ (27) v nekonečném seriálu Ulice a přesně jak její postavy Terezy, tak i její přebytečná kila byla jak na horské dráze. Herečce se teď konečně podařilo zhubnout, váhu si drží a my víme, jak vyzrála nad špeky, které ji tolik let nesmírně trápily. 

Není v tom žádná velká věda. „Pořídila jsem si psa, se kterým musím na dlouhé procházky. To vás donutí hýbat a zvednout se z gauče. Ale samozřejmě to není jediné, co mi pomáhá. Osvědčil se mi i sex. Čím častěji ho provozujete, tím víc se zbavujete nadváhy. A ještě ke všemu dost příjemný způsobem, než se týrat v posilovně,“ prozradila se smíchem Patricie, které to teď sluší víc, než kdy jindy.

Sexuálních hrátek musí mít pořádnou hromadu, protože zhubla určitě takových deset kilo. To se ale musela hodně zapotit. Je to ale přesně tak, jak řekla. Jde o nejpříjemnější způsob diety, to si pak už ani dort ke kávičce nemusíte vyčítat, když to večer s partnerem spálíte v posteli. Jen si z Páti vezměte příklad! Co s drastickými hladovkami? Pořádný sex, to je teprve ta správná metoda!

Foto: Herminapress, sociální sítě

 

reklama

reklama