Tady ještě zářili štěstím! Jsou už Agáta s Jakubem bez šance?

Zdá se to jako hotová věc. Agáta Prachařová a její manžel Jakub Prachař jdou prý od sebe. Rozvod má být na spadnutí a už není žádná síla, který by to zvrátila. Nám to však přijde jako velká škoda. Tím spíš, když vidíme, jak byl tento pár ještě relativně nedávno v pohodě.

Jednou seš dole, podruhé nahoře. Pro Agátu a Jakuba teď bohužel platí spíš to první. Rozvod na spadnutí, navíc bývalá vicemiss je ve třetím měsíci těhotenství. Jejich manželství bylo ostatně celé jako na houpačce. Provázet ho měly nevěry, odpouštění, scény, výhrůžky i romantické chvíle a spousta lásky. Ono by bylo i teď všechno mnohem jednodušší, kdyby Agáta nebyla těhotná.

Když se totiž přidal stres z její údajné nevěry s jedním fotografem, na kterou měl Jakub přijít a do toho pro změnu prý i jeho „zahnutí“ s herečkou Kristýnou Leichtovou, na světě je hned rizikové těhotenství. Agáta se zhroutila, protože nic, co se kolem ní děje, jí na klidu opravdu nepřidá.

Ne vždy ale bylo páru ouvej. Vzpomeňme jen na jejich pobyt ve wellness hotelu Zámeček Petrovice, ze kterého jsou i fotky u tohoto článku. Zářili spokojeností a podle pracovníků resortu to rozhodně nebyla jen póza a hra pro fotografa. Nemáme příliš ve zvyku s našimi celebritkami soucítit, protože si za hodně věcí mohou v první řadě sami.

Jejich prasklé nevěry a zálety jsou jen jejich škraloupy a když jsou navíc tak hloupí, že se u toho nechají nachytat, tak k tomu snad ani není co dodat. V tomto případě by nám ale rozpad manželství Prachařových přišel líto. Máme pocit, že ti dva se hledali, hodně si vytrpěli, než mohli být spolu. Co zase zajet do Petrovic a udobřit se? Nešlo by to…?
Foto: archiv Zámeček Petrovice
reklama

reklama