Ewa Farna jde do sebe: Chce se snad dostat do životní formy?

Všichni moc dobře víme, jak to Ewa má. Jednou je nakynutá jako těsto na buchty, podruhé to zase vypadá, že na sobě pracuje a brzy bude bez nadváhy. Momentálně je spíše v té druhé fázi, kdy se snaží o transformaci svého těla.

EWA FARNA (23) nikdy neměla postavu modelky a ani mít nikdy nebude. Je notoricky známá jako holka „krev a mlíko“, ale také jako někdo, kdo se za svou postavu nikdy nestyděl. Mnozí její fanoušci navíc oceňují, že je “kus ženské” a né nějaké vychrtlina.

Rodačka z Třince ovšem nejspíše zatušila, že by zase měla se svou postavou něco dělat. Začala navštěvovat fitko a svoji postavu čistit od špíčků a tuku obecně. „Po treninku. Pokud sis taky dneska dala do těla, haštaguj, ať to můžu sledovat a těšit se, že v tom nejedu sama,“ nabádá Ewa své fanoušky, aby se připojili.

Tak se těšíme, až uvidíme výsledky Ewiny práce. Přeci jen by jí to mnohem více slušelo, kdyby nějaké to kila zhubla, protože v poslední době opět hodně nakynula. Zase ale všeho s mírou, anorektičku z ní určitě nechceme…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama