Syn slavného zpěváka Pavla Nováka připravuje svůj první sólový koncert

Známý český muzikant Tomáš Novák, dříve působící jako bubeník v kapele Support Lesbiens a nyní v kapele Viktor Dyk WAW, připravuje svůj první sólový pěvecký koncert.

Tomáš Novák se svým charismatickým zjevem, klukovským výrazem a něžným hlasem nabídne hned několik překvapení na pražském koncertě, který chystá 26. listopadu 2021 spolu se svou kapelou v jeho oblíbené smíchovské restauraci Tankovna U Zlatého jelena.

Koncert jsem plánoval na říjen loňského roku, bohužel musel být odložený jako spousta jiných kvůli celkové situaci a vládním opatřením. Nezahálel jsem a po úspěšně vydaném singlu Za stěnou, na němž se podíleli i Jaromír Helešic a Viktor Dyk, jsem vydal i svůj další singl Svět, ke kterému vznikl i klip. Svou tvorbu bych nyní  rád představil veřejnosti. A tak věřím, že koncert, jímž chci zároveň uctít tvorbu svého otce, naladí a přiláká mnoho dalších diváků. Představím své vlastní písně, také zavzpomínám na tátu písní Nádherná láska a novinkou z připravovaného alba,“ upřesnil Novák.

Zpěvák se celý život věnuje hudbě, vystudoval Státní konzervatoř v oboru bicí nástroje a klavír. Sólovou tvorbou navazuje na odkaz svého otce Pavla Nováka, oblíbeného zpěváka, držitele Bronzového slavíka 1967 a idola 70. – 80. let. Na koncertě tak zazní písně Nádherná láska a Ošklivky, původně nazpívané Pavlem Novákem.

Velmi se těším na koncert, kdy budu moci konečně zahrát a zazpívat naživo. Věřím, že si to všichni užijeme a také že budu moci předat svou energii a emoce, které jsem vložil do svých autorských písní. Děkuji svým fanouškům, že mě i v této složité době podporují, moc si toho vážím.“ doplnil Novák. Milovníci osobitého projevu plného melancholie, radosti i bláznovství se mohou těšit na Tomáše Nováka a jeho první koncert v Tankovně U Zlatého jelena. Příležitost zažít zpěv Tomáše Nováka měli diváci v divadle Semafor v půlce října, kde vystoupil jako host na recitálu úžasné zpěvačky a šansoniérky Jany Chaloupkové.

reklama

reklama