Jak zazářit na každé akci vám prozradí maminka dvou dětí Petra Svoboda

Čeká vás v blízké době důležitá společenská akce a toužíte se na ni blýsknout?! Krásná televizní moderátorka vám odtajní své triky pro dokonalý vzhled.

Nezáleží na tom, zda se chytáme na firemní večírek, premiéru filmu, do opery či na jinou pro nás významnou událost. Jedno máme mi ženy společné, vždy si přejeme vypadat krásně a bezchybně, což potvrzuje i známá moderátorka: „Pokud se připravuji na nějakou důležitou společenskou událost, kromě vhodných šatů řeším samozřejmě i svůj vzhled. Důležité jsou podle mě dokonale upravené vlasy, perfektní řasy a zdravá vyhlazená pleť.“

K tomu asi není, co dodat. Snad jen to, kam na zkrášlení před plánovanou akcí chodí a jaké procedury si dopřeje. „Pravidelně využívám služeb Beauty Zóny Kliniky YES VISAGE, kde se o mě skvěle starají už řadu let,“ prozrazuje Petra Svoboda.

Jak sama říká, mezi její oblíbené zkrášlovací procedury patří zejména: „Zahuštění řas – výsledek je vždy úžasný, a navíc tak ušetřím čas při líčení. Nevynechám ani obnovu vlasových pásků, které mi umožňují střídat délku a hustotu vlasů podle mých představ. Pleti zase občas dopřeji karbonovou masku s peelingovým efektem – pleť se tak během chvilky dokonale vyčistí, barevně sjednotí a rozzáří.“

Zkuste to jako ona a vyzkoušejte prodloužení a zahuštění řas, první protivrásková masku

s peelingovým efektem s obsahem aktivního karbonu, profesionální prodloužení a zahuštění vlasů či mnoho další služeb, která nabízí Beauty Zóny Kliniky YES VISAGE.

www.beautyzone.cz

reklama

reklama