Světoznámá show Slavy Polunina míří do Prahy Prvními divačkami byly Lucie Zedníčková s dcerou Amálkou

Herečka Lucie Zedníčková s dcerou Amálkou strávila víkend v Budapešti. „Výlet do Budapešti jsme si s Amálkou plánovaly už delší dobu. Máme za sebou krásnou procházku, počasí nám relativně přeje, bála jsem se, že bude větší zima,“ usmívá se půvabná herečka Lucie Zedníčková. „Stihly jsme se, ohřát v sauně a schladit se v bazénu, procházku parkem i večeři. a pak nás čekala slavná Snowshow Slavy Polunina.“

Sláva Polunin se chystá se svou úžasnou Snowshow do Prahy na jaře příštího roku a opravdu je se na co těšit. Seznámení Lucie a Slávy proběhlo ve velmi milé a humorné atmosféře. Sláva v sobě nezapřel klaunovské srdce, a dokonce přišla řeč i na společné známé. Sláva totiž velmi dobře zná Bolka Polívku, který se přátelí s Lucčiným tátou Pavlem Zedníčkem.

„Je to prima, že jsme si udělaly s mamkou výlet, cestuju ráda a Budapešť pro mě byla vždycky přitažlivým městem,“ říká Amálka Pokorná, kterou můžete vidět třeba v seriálu Krejzovi televize Prima. A jaké byly první dojmy ze show? „Překvapila mě hlavně klaunská poetika, střídající se humorné pasáže, někdy až s prvky gagu. Navíc pak velké množství interaktivních prvků, do kterých je zapojen sám divák. Nesedí jen pasivně na sedadle, ale je mu umožněno se do show zapojit,“ zareagovala Amálka na konci krásného výletu.

Představení Slava’s Snowshow získalo vice než 20 mezinárodních ocenění, včetně ceny Laurence Oliviera za nejlepší zábavný program, ceny Drama Desk či nominace na cenu Tony Award. Kromě jednomyslného úspěchu u diváků ho vysoce oceňují i kritici, hodnotí ho jako „představení mimořádné divadelní kvality, které si nesmíte nechat ujít” (London Daily Telegraph). „Srdce plesá…protože ( Snowshow) vyvolává vlny smíchu i povzdechy blaženosti” (New York Times).

Obrovská zábava začne 4. března 2020 Divadlo Hybernia
Pouze 7 představení

Foto: Herminapress