Střihavka jako režisér a autor hry v Baráčnické rychtě končí! Důvod?

Zpěvák a frontman několika rockových kapel KAMIL STŘIHAVKA (51) si zhruba před rokem splnil svůj sen a prezentoval se i jako autor a režisér hry o přátelství a zradě s názvem Tolik hlav. Premiéra, a úspěšná stejně jako hojně navštěvované reprízy, proběhla loni v dubnu v Baráčnické rychtě.

Tam už ale po divadelních prázdninách půjdou příznivci činohry na zmíněný titul marně. „Je to tak. Baráčnická rychta se k poslednímu červnu zavírá a dojte tam k několikaleté rekonstrukci. My tam 22. a 23. června odehrajeme poslední dvě představení. Neznamená to ovšem žádný konec. Už máme vyhlédnutý nový náhradní prostor a v dohledné době dáme vědět, kde nás diváci najdou. Teď ještě nechci nic prozrazovat, kde to bude, všechno dolaďujeme a věřím, že to klapne,“ uvedl Střihavka.

V muzice je Kamil osvědčeným matadorem, v psaní scénářů k divadelním hrám a v režírováníještě nováčkem. Nemíní rozmnožit do budoucna tyhle aktivity o další počin? „Momentálně mi startuje letní sezona open festivalů a koncertů pod širým nebem a začínám pracovat na své nové desce, kterou bych rád vydal v příštím roce. Práce tedy dost a k psaní či režii se v dohledné době nedostanu. Zatím mám tedy úplně jiné starosti, ale i u mě platí, že nikdy člověk nemá říkat nikdy, takže se uvidí,“ dodal Kamil Střihavka, kterého jsme načapali v Paláci knih Luxor na křtu knihy jeho dlouholetého kamaráda Olivera Buriana Julie v červnu, Romeo na konci listopadu.

Spolu s autorem a dalšími Burianovými přáteli, mj. Ondřejem Soukupem a jeho partnerkou LuciouŠoralovou, Petrem Maláskem, Otou Balážem a kmotrou knížky Štěpánkou Fingerhutovou vyslali vztahový veseletragický příběh z nedaleké budoucnosti „do světa“. Samozřejmě, jak jinak, za cinkotu skleniček šampaňského.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama