Stepař Slavíček se mezi herečkami Chýlkovou, Cibulkovu a Máchovou neztratil

Mistr světa ve stepu a herec divadla Radka Brzobohatého Tomáš Slavíček neodolal nabídce módní návrhářky Jaroslavy Procházkové a stal se na pár hodin modelem. Na módní přehlídce ve velkém sále pražské Lucerny vynesl pánské modely z nové kolekce Jaroslavy Procházkové Here and Now. Svého úkolu se nezalekl a pobyt mezi modelkami a herečkami Ivanou Chýlkovou, Radkou Pavlovčinovou, Klárou Cibulkovou a Irenou Máchovou si náležitě užíval.

„Pro Jarušku jsem šel přehlídku už na jaře a také jsem tam stepoval. Hodně se nám to tenkrát líbilo a step i modeling jsem si v Lucerně zopakoval. Modeling je mimo můj obor a možnost se ho zúčastnit beru jako obrovskou zkušenost, příležitost a hlavně jako odměnu. Mne to hodně baví, protože jak se nejedná o step a mojí práci, je to pro mne dovolená,“ přiznal Tomáš Slavíček, proč se objevil na módní show věnované desetiletému výročí Studia Jaroslavy Procházkové a zároveň prozradil, jaké oblečení má doma schované ve skříni.

„Zajímám se o módu, ale trendy striktně nedodržuji. U mne ve skříni převažují originální kousky, nemám věci s řetězců a konfekce, ale vždy najdu něco, čím je oblečení zajímavé. Mám rád, když mohu kombinovat a mé oblečení vypadá pokaždé jinak.“

Módní přehlídka v režii týmu Jaroslavy Procházkové měl pořádný spád. Přihlížející hosté obdivovali jeden slušivý, a hlavně nositelný, model za druhým a nešetřili uznalým potleskem. Jak se Tomášovi Slavíčkovi líbilo stát na mole vedle zkušené modelky Lucie Smatanové či hereček Ivany Chýlkové, Kláry Cibulkové, Radky Pavlovčinové a Ireny Máchové?

„Bylo to bezvadné. Irenku Máchovou znám, to je moje žačka, učil jsem jí stepovat a hráli jsme spolu i v divadle. S Klárou Cibulkovou už jdu druhou přehlídku. Premiéru jsem měl s Ivanou Chýlkovou. V zákulisí jsme si trošku něco zahráli, ale jinak celé dění na mole jsem nechával na Ivance. Takže šála obtočená kolem krku, na kterém si mne pak laškovně odvedla do zákulisí je její práce. Hodně jsme se u toho oba bavili.“

Tomáš Slavíček je pracovně hodně vytížený. Je jedním z hlavních lektorů a choreografů Tap Academy Prague, hraje divadlo, vystupuje na koncertech Heleny Vondráčkové, učí, trénuje. Dá se však s určitostí říci, že modeling na hřebík nepověsí.

„Pro Jarušku budu exkluzivně dělat všechno, protože ona byla první, která mně oslovila a já zůstávám věrný lidem, co mi dali první příležitost. A kdyby se ozval kdokoliv jiný, rád si sednu do zákulisí, nechám se nalíčit, krásně se obléknu a projdu se po mole,“ uzavřel rozhovor Tomáš Slavíček.

Módní přehlídka Jaroslavy Procházkové Here and Now, kterou moderoval herec Ondřej Kavan, měla opět charitativní podtext. Výtěžek z dobrovolné sbírky byl věnován Studiu Oáza, kulturnímu centru pro lidi s mentálním postižením a Nadačnímu fondu Nejen srdcem, který podporuje psí útulky.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Stepař Slavíček se mezi herečkami Chýlkovou, Cibulkovu a Máchovou neztratil

reklama