Srábotka Petr Janda: Na kolotoč mě nikdo nedostane!

Ač frontmana Olympicu PETRA JANDU (74) hned tak něco z rovnováhy nevyvede, jsou věci, z nichž má přeci jen respekt. A jednou z takových je třeba ….kolotoč.

Přesto, že to vypadá až neuvěřitelné. „Na ten mě opravdu nikdo nedostane. Mám z něj respekt už od malička. Jakmile jsem coby dítko, ale i později, se nechal přemluvit, abych se na něm povyrazil, dopadlo to zle, nedobře. Žaludek začal téměř okamžitě protestovat a výsledkem většinou bylo, že nezůstalo jen u jeho pasivního protestu,“ vysvětlil Janda, kterého jsme s manželkou a dcerami zastihli na otevíračce britského hračkářství Hamleys v Praze.

Jeho ratolesti ovšem podobné „postižení“ nemají a Rozárka i Anežka si za asistence maminky povození s chutí dopřály. „Rád si s dcerami zablbnu, třeba na podzim pouštíme draka, nebo si hrajeme. Holky mají rády stavebnice a hlavně tvoří z Lega, a když si chceme zasoupeřit, tak prim hraje domino. To holky zvládají skvěle. Ovšem musejí vyhrávat, což je normální, takže se někdy snažím nevyhrát, aby nebyl doma poprask. Jo a zvládáme i šachy, zatím tedy spíše rozestavení figurek, ale nebude dlouho trvat a pustíme se i do zápolení,“ dodal Petr Janda.

Když se jeho slečny vydováděly na kolotoči, absolvovaly s mamkou a taťkou náročnou exkurzi po dvou patrech hračkářství. Zastavily se skoro u všech dětských lákadel, a jak bývá zvykem, do domácího arzenálu si odnášely pár věcí, které strašně nutně pro radost potřebovaly.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama