Fotbalista Manchesteru posílal modelce fotky svého penisu! Teď má velký problém!

Tak to je teda gól do vlastní branky. TIMOTHY FOSU-MENSAH (18) z anglického Manchesteru United má velký problém. Modelka, které posílal hanbaté fotografie, ho totiž propálila bulváru!

Bude mít nejspíše trenérovi co vysvětlovat. Hotelový pokoj, kde hráči tráví čas den před zápasem, totiž určitě neslouží k takovému účelu. Fosu-Mensah v něm lanařil přes mobilní aplikaci „whatsup“ francouzkou modelku Eglantine-Flore Aguilar.

Nejprve s ní flitroval, ale následně přidával plyn a už se vše točilo kolem sexu, což potvrdila svým vyjádřením i sama modelka. „Máš ráda pořádné černé penisy?“ poslal Timothy zprávu a přidal k ní i obrázek svého nádobíčka.

Později si dokonce vymyslel i švédskou trojku a nabízel jí také svého spoluhráče Martiala. Sex z toho ale nakonec pro fotbalisty nebyl a naopak z toho je spíše ostuda, protože tohle se jednoduše svět dozvědět nikdy neměl.

Francouzká modelka je už starou známou. Ví se o ní, že měla románek s dalším fotbalistou Ashleym Colem a také prý spala s kontroverzním Mario Balotellim. Fanoušci United ji teď nemohou přijít na jméno, protože fotbalistům jejich milovaného klubu zadělala na problémy.

Fotografie: Twitter

reklama

reklama

Fotbalista Manchesteru posílal modelce fotky svého penisu! Teď má velký problém!

reklama