Slezáček má jasno! Koloběžka fakt není můj oblíbený dopravní prostředek!

Nejdříve nechtěl BOŘEK SLEZÁČEK (49) ani slyšet, že by si „osedlal“ koloběžku, pak podlehl naléhání svých synů Kolji a Andreje a přeci jen si jízdu vyzkoušel. Celá trojka kroužila v areálu trojské loděnice sice elegantně, ovšem, až na děti, bez valné chuti.

Herec, hudebník a moderátor má o dopravních prostředcích úplně jiné představy. „Na kole jezdím rád, ovšem tohle „vozidlo“ není a určitě se ani do budoucna nestane mým oblíbeným. Ani jako kluk jsem z něj na větvi nebyl, natož teď. Po letech jsem si jízdu opět vyzkoušel a nic, takže zůstanu u toho kola a jiných dopravních prostředků,“ uvedl Bořek.

Blíží se prázdniny a také vysvědčení. Mladší syn Andrej chodí do školky, ale starší Kolja je prvňáček. „To je fakt. Andrej má na vysvědčení čas a co přinese Kojla se uvidí. Já doufám, že to budou samé jedničky. Má na to, aby přesvědčil učitelku, že se snaží ještě zhruba tři týdny a uvidí se. Já, protože jsem časově hodně zaneprázdněn se s ním neučím, to obstará žena, ovšem věřím, že všechno dopadne dobře,“ doplnil Slezáček.

Po vysvědčení budou následovat prázdniny. Kam se rodinka chystá? „Rodinka, anebo konkrétně já, se nechystám nikam, takže dovolenou nebudu trávit nikde. Mám před sebou natáčení, zkoušky muzikálu Alenka v kraji zázraků, kde hraji Bílého králíka, s kapelou absolvuji řadu koncertů a festivalů a jezdím po zájezdech s divadlem. Zbudou mi za červenec a srpen s bídou 3 – 4 volné dny, a to teda opravdu nikam nepojedu. Tělo si musí prostě někdy oddáchnout,“ dodal Bořek Slezáček a šel coby moderátor části dětského odpoledne v trojské loděnici splnit své povinnosti.

Foto: Herminapress

reklama

reklama