Simulanta Rosického konečně vykopali z Arsenalu, bude o něj ještě někdo stát?

Dokonáno jest. TOMÁŠ ROSICKÝ (36) skončil svoji fotbalovou kariéru, alespoň tedy tu s nadpisem „Arsenal Londýn“. Gunners už o něj nemají zájem.

A není se čemu divit. Rosický totiž na Arsenalu více nehrál, než hrál. Byl permanentně zraněný a pokud už se uzdravil, tak se hned během soutěžního zápasu zase zranil. A platit takového simulanta si prostě klub dovolit nemůže a proto se ho zbavil. Nyní je před námi evropský šampionát ve Francii. Má Rosa na to, aby tam vůbec hrál a klukům to nepokazil? Nyní je navíc, nečekaně, opět zdravotně indisponovaný a svádí tak trochu souboj s časem, aby se stihl do turnaje uzdravit.

Kam ale půjde jako klubový fotbalista? Přestane ze sebe konečně dělat top fotbalistu a dá zavděk nabíce Sparty, kde vyrostl a klub ho naučil jeho řemeslu? Asi by měl, protože nic lepšího mu v tomhle chvíli může nabídnout snad jen blázen. Tomáš je na sklonku kariéry a bylo jasné, že v Arsenalu brzy skončí. Vydržel tam deset let a i když ukázal i dobré momenty, spíše byl přítěží. Akorát si bral prachy z klubové poklady a v drtivé většině případů jen seděl na lavičce nebo na tribuně.

Foto: Facebook

reklama

reklama

Simulanta Rosického konečně vykopali z Arsenalu, bude o něj ještě někdo stát?

reklama