Rok největší showbyznysové komety! Takhle vznikla Eva Perkausová!

Konec roku je vždy dobou, kdy se můžeme ohlédnout za sebe a bilancovat. Dost za sebou toho má i český showbyznys a možná nejvíc kometa, která byla vystřelena na mediální oběžnou dráhu. EVA PERKAUSOVÁ (21) byla ještě loni touto dobou naprostá nicka. Dnes moderuje Top Star a lidé ji poznávají na ulici. 

Co za tím je? V první řadě bohatý mecenáš, který z neznámé nuly udělal zářící hvězdičku. Bývalý automobilový závodník Antonín Charouz byl první, se kterým byla blondýna spojována. Pojil je nejen pracovní vztah, ale i milenecký. Po jejich rozchodu přišla Perkausové první nepochopitelná lež, když podnikatele i vše, co do ní investoval, smetla ze stolu a tvrdila, že ho v podstatě nezná. Tehdy začal neuvěřitelný kolotoč polopravd a lží, do kterých se Eva zamotala takovým způsobem, že se z něj těžko někdy dostane. Je to jako spirála smrti, která vás semele, i když si myslíte, že máte vše pod kontrolou. Navíc si pěkně zavařila, když lhala i na Primě.

Na světlo světa se po rozchodu s Charouzem dostává další bohatý panáček. Karel Kuba však údajně její trávníček obhospodařoval ještě v době, kdy to táhla se svým původním dobrodincem. Šikovná holka, chtělo by se říct. Prostě si to pojistila. Ve stejné době se jí však v posteli střídá pěkná řádka chlapíků. Jen namátkou fotbalista Václav Kadlec nebo hokejista Jiří Říha. Roli v Kamenáku také nedostala jen tak pro své krásné oči. Je veřejným tajemstvím, že to bylo přes postel. A zase její oblíbená taktika plná mlžení, story o kamarádech, se kterými nic nemá atd. Prostě všechno přo starém.

Daří se jí však nejen ve sbírání slavných zářezů, ale také v práci. Po štaci na televizi Barrandov „přestupuje“ na Primu, kde se nějakým záhadným způsobem (pane Charouz, co o tom víte?) dostala k moderování Top Staru. Prosíme pěkně, bez kamerových zkoušek. Sledovanost padá dolů jako shnilá jablka, diváci se bouří. Po Bočanové nebo Kubelkové najednou koukají na no name holčičku, která vlastně ani neumí mluvit. To potvrdila i její jazyková lektorka.

Ale Eva je i tentokrát velmi šikovná. Najde si silnou oporu v programové ředitelce Zuzaně Brzákové a když to vypadá, že to nebude stačit, začne randit s režisérem Adrianem Stojkovem, shodou okolností exmilencem Brzákové. Tenhle chlápek samozřejmě nepohrdne, hezké holky ho berou. Tím spíš, když potřebují pomoct. Eva Decastelo, Martina Gavriely a další by mohly vyprávět. Perkausová je tak alespoň na chvíli zachráněna. Uvidíe, kam až dokráčí, než si sama svým lhaním zavře cestu k lidem, kteří jí zatím pomáhají. Je to smutný příběh, ve kterém navíc negativní roli hraje i její maminka.

Jisté je, že doba, kdy padne na ústa, se nezadržitelně blíží. Zamotaná do svých pohádek se bude jen těžko zvedat.

Foto: Instagram

reklama

reklama