Řepkova trička vtipem roku? A to jste ještě neviděli jejich cenu!

Smějete se nad vztahem Tomáše Řepky a Kateřiny Kristelové? Tak to vás musela rozmesmát i trička, která nyní Tomáš prodává (spíše chce prodávat). Jsou totiž taková, že si je snad nemůže koupit nikdo na světě. A cena? No, to se raději něčeho pořádně pevně podržte!

TOMÁŠ ŘEPKA (43) se musel asi úplně zbláznit, jinak si to nedokážeme vysvětlit. O tom, že chodí s největší slavomankou českého šoubyznysu ani asi už psát nemusíme, to všichni vědí, nicméně to, jak s ním manipuluje a dělá z něho šaška se nám v redakci těžko daří překousnout a rozhodně nejsme sami.

Srandu z něj začíná mít každý, dokonce i ti, kteří ho obhajovali. No, on si tomu ale jde Tomáš naproti. Dalším vrcholem jsou jeho trička, těch si nechal vyrobit na zakázku hned několik druhů. Zkoušeli jsme najít, na kolik takový exemplář přijde a to se tedy podržte. Jeden kurs za skoro 15 stovek, no, to je teda gól.

Za takovou cenu v pohodě dobře nakoupíte v poměrně luxusních obchodech a budete mít hezké třičko, mikinu nebo kalhoty pro své nejbližší. Dát to ale za tenhle kus hadru s Řepkovou podobiznou? No, to si snad může koupit jen Kristelová, Pavel Novotný jako hard na podlahu a Erbová jako toaletní papír. Jinak nikdo na světě…

reklama

reklama