Není nějaká obalená? Taťána Kuchařová působí dost otyle

Tak tahle fotka nos hodně polekala. Kuchařová se na ní totiž vystavila v póze, kde vypadá, že rozhodně nikdy nemohla dělat modelku. Je to jen špatná fotka a nebo přibrala?

TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ (29) je Miss World 2006, navíc historicky první a prozatím také jedinou vítězkou nejstarší světové soutěže krásy pocházející z České republiky. Je ale také českou topmodelkou, herečkou a předsedkyní správní tady nadace Krása pomoci. Před časem se vdala za českého moderátora Ondřeje Brzobohatého.

Vždy jsme byli zvyklí na to, že její fotky jsou jedna velká dokonalost. Postava luxusní, obličej nevšední a snadno zapamatovatelný. Poslední fotka na Instagramu nás ale hodně vylekala. Kuchařová na ní totiž vypadá hodně otyle a člověk by při pohledu na ní ani za nic na světě neuvěřil, že se jedná o jednu z nejkrásnějších žen světa.

Hlavně obličej je pořádně kulatý, až by se dalo očekávat, že se snad dere na svět druhá brada. Vysvětlení může být několik – špatná fotka, špatná fotograf nebo snad je dokonce devětadvacetiletá blondýnka těhotná? No, smysl by dávalo vše. Ale je také možné, že prostě jen přibrala…

reklama

reklama