Proč se stát Barbie? Protože peníze a sláva!

Znáte tu reklamu, kde si hlavní aktér posteskne, jak mu otec říkal, že s penězi jde všechno lépe a je snažší? Následně si sám odpoví, že to tak opravdu je. Jestli si někdo myslí opak, asi spadl z višně rovnou na hlavu. Kdo má dostatečnou „vatu“, má nohem volnější ruce a větší manévrovací prostor k čemukoli. A pokud si u toho ještě plní své sny, je to paráda. Přesně tak to má naplánované Gabriele Jiráčková.

Říká si Lolo Ta Bella a je živou Barbie. Může se vám to zdát sebevíc absurdní, směšné nebo nesmyslné, ale tahle holka dělá přesně to, po čem vždycky toužila. Přála si být k nerozeznání podobná slavné panence od Mattela, tak se o to snaží. Sice za sebou nemá ještě žádnou radikální úpravu, přesto tam najdete mnoho společných znaků. Gabriele navíc tvrdí, že si klidně nechá i vyndat žebra nebo si pomůže plastickými operacemi, když to pomůže na cestě k dokonalé Barbie.

Česká panenka má mnoho fanoušků, ale samozřejmě i odpůrců. Ti tvrdí, že je to proti přírodě a že jí to nic nepřináší, jen pocit nějaké falešné euforie a odtržení od reality. Jenomže ona to až tak není pravda. Plastiky jsou dnes běžné pomalu stejně jako nakupování rohlíků. A že jí to nic nepřináší? Budete se divit, ale už dnes o ní projevila zájem řada prestižních značek s tím, že by měly zájem o její služby. Ani ve světě to není nic nového. Podobně „zaměřené“ dívky vydělávají těžké miliony. „Jednou bych chtěla odjet do Los Angeles a tam pracovat jako živá Barbie. Zívat a být v reklamách, třeba i ve filmu,“ plánuje si Jiráčková. A proč by jí to nemohlo vyjít? Jednou nám možná ještě všem ukáže…

Foto: archiv české Barbie

reklama

reklama