Nádherná Sandra Parmová je těhotná: Podívejte se, jaké sexy snímky nafotila se svým partnerem!

Tak to je skutečně radostná novina. Sandra je v tom a konečně to přestala skrývat. K tomu všemu ještě všechny potěšila společnou fotkou se svým parnetrem, kterou doprovází její hluboký výstřih!

SANDRA PARMOVÁ (31) už je ve věku, kdy bylo třeba, aby začínala přemýšlet o založení rodiny. Podobné myšlenky už má ale evidentně za sebou, protože se momentálně nachází ve stavu těhotenském a nám je jasné, že bude skutečně krásnou maminkou.

„Zažili jsme spolu už spoustu krásných chvil, ale ty nejkrásnější nás ještě čekají. Protože to příští týden v Odpoledních zprávách už asi neschovám, ráda bych se s vámi podělila o to, že čekáme miminko. A tohle je jedna z prvních fotek, na které jsme už ve třech,“ pochlubila se krásná Sandra s novinou prostřednictvím svého instagramového profilu.

Evidentně to, co nevyšlo s Michalem Janotkou klaplo se jejím novým partnerem. V každém případě musíme konstatovat, že tento muž Sandře sluší daleko více. Vysolárkovaný Michal ve své obligátní péřovce nebyl tím pravým ořechovým.

Foto: Instagram

reklama

reklama

Nádherná Sandra Parmová je těhotná: Podívejte se, jaké sexy snímky nafotila se svým partnerem!

reklama