Pořád stejná písnička! Perkausová už dva roky lže jako když tiskne!

Tuhle holku asi jen tak něco nezlomí. Ustála nespočet afér i skandálků, které už by jiné dávno položily. Ona se však stále drží coby moderátorka Top Staru přesto, že je kolegům k smíchu a i vrabci na střeše si štěbetají, že moderovat vůbec neumí. Úlety s nejrůznějšími milenci z řad byznysmanů a sportovců jí také prošly. A zatím jí prochází i nehorázná lež  a vychloubání ohledně studia, jak ze sebe dělá vysokoškolačku.

Blondýna totiž už pěknou řádku měsíců tvrdí, že studuje Vysokou školu finanční a správní. Je to ale zhruba tak pravdivé, jako kdyby jste říkali, že tu až do roku 1989 nevládli komunisté, ale marťané. Zatímco o vás by si zřejmě vaši přátelé a známí mysleli, že jste cvoci, Perkausové to zatím klouže jako po másle. Nikdo se nad tím nepozastavuje. A když už, tak nad tím stejně mávne rukou. Co na tom, že Perkausová na vysokou v podstatě nikdy nestrčila ani nos, protože při její prudké inteligenci by jí mohl být hned mezi dveřmi ufiknut.

Navíc, když už do nějaké školy chodí, tak je to vyšší střední. Navíc ji navštěvuje už druhým rokem, protože se stále pokuší vystudovat první ročník. A pardon, srovnávat ji s klasickou výškou je asi stejně hloupé jako motat jablka s hruškama. Takže možnosti jsou dvě. Buď je Eva opravdu tak hloupá, že ten rozdíl nechápe. Nebo vědomě lže, což už by si zasloužilo trošku plesknout přes prsty, ne? Politici za klamání vzděláním odstupují, blondýnám to prochází.

Foto: Playboy, Facebook

 

reklama

reklama

Pořád stejná písnička! Perkausová už dva roky lže jako když tiskne!

reklama