Pavel Nový pohybem šetří! Hraje totiž hlavou!

Pohyb po kurtu nepatří mezi jeho oblíbené kratochvíle. Když nastoupí k zápasu, přesto bývá často velice úspěšný. Co ušetří na pohybu, to vydá takticko strategickým myšlením. Prostě hraje hlavou a přivádí soupeře občas k zoufalství. Prostě a jednoduše, herec PAVEL NOVÝ (67), dává hře myšlenku a slaví, i když ne pokaždé, úspěchy.

Svůj um názorně předvedl na CrazyActionCupu, kde se svým deblovým partnerem dokazovali, že ne nohy, ale hlava může být pro hru tím nejdůležitějším. Jeho opakem, ovšem co se pohybu po dvorci týče, byl zpěvák Michael Foret. „Je to fajn sport. Pro aktivní odpočinek parádní. Na léto ideální, v zimě si rád zalyžuji, ovšem preferuji i rybolov. To je moje velká záliba. Hlavně ovšem chytání ryb v Norsku. Doufám, že se mi poštěstí se do téhle země podívat ještě o prázdninách a samozřejmě nepojedu bez prutu. Když to klapne, bude to paráda,“ vysvětlil Foret.

Do turnaje se, až na manželku a dceru Yvet zapojila, i rodina Kamila Emanuela Gotta. S raketou se představil nejen taťka, ale i přítel jeho druhé dcery Michal Hudček. A oběma pánům to docela šlo, i když oba přiznali, že vrchol formy plánují až na závěr prázdnin.

Činili se i další borci, třeba bombarďák David Suchařípa, elegancí na kurtu zářila Iva Pazderková, odvážným celoplošným tenisem se prezentoval Petr Kolář a své příznivce nezklamal ani pár Patricie Solaříková, Jaroslav Sypal. Ač oba byli vzrůstu nejmenšího ze všech sportujících, výkonnostně mnohé páry předčili. „Tenis je o radosti a nadšení. A toho my máme na rozdávání, takže řešíme jen údery a nic jiného,“ vysvětlila krásnější polovina dvojice, sebrala parťáka a oba svorně vyrazili potrápit další soupeře.

Foto: Herminapress

reklama

reklama