Petr Janda má jasno: EURO vyhrají Němci, naši díru do Evropy neudělají!

Po skoro hodinovém vystoupení před více než 10 000 diváky, kteří je nechtěli bez přídavku pustit z pódia, se dostali konečně do šaten a po krátkém oddychu se rodinka Jandova pomalu přichystala k odjezdu. Ještě předtím, ovšem frontman Olympicu PETR JANDA (74) prozradil své prázdninové plány.

Přiznal, že z ní má trošku strach. Lépe řečeno, že kdyby bylo jen na něm, možná by ani nikam nejel. „No, dovolená nebude až tak dlouhá. Budeme mít zhruba týden a pojedeme na Mallorcu. Bude to takový opalovací a koupací zájezd, ale přiznám, se, že bych možná i zůstal doma. Trošku se bojím, mám takové lehké mrazení v zádech, ale hlavně kvůli dětem se odhodlám. Jsem nacestovaný až až. Byl jsem nedávno třeba na tenisovém Roland Garros a chystám se i na mistrovství Evropy v kopané do Francie, takže plány mám bohaté,“ vysvětlil Janda, který je nejen skvělý muzikant a zpěvák, ale i aktivní sportovec a fanoušek, takže jsme požádali i o jeho tip na nadcházející fotbalový šampionát.

„Španělsko se mi líbí, ale řeknu vám, nakonec to vyhrajou stejně Němci. A naši? Já si myslím, bohužel, že to Tomáš Rosický nezachrání. Obávám se, že náš tým velkou díru do Evropy neudělá. Rád bych se ovšem mýlil, Budu klukům fandit, držet všechny palce a uvidí se,“ svěřil se Petr Janda.

Foto: Herminapress

reklama

reklama