Peter Nagy s focením skončil! Už fotí jen pro svoji novou lásku!

Není to tak dávno, kdy by se PETER NAGY (57), kdyby přestal muzicírovat docela slušně uživil coby fotograf. Vydal i pár publikací s fotkami nabitými erotikou, přispěl i do kalendářů a má za sebou i řadu úspěšných fotografických výstav.

Momentálně ale fotografování pověsil na hřebík. „No, dal jsem si pauzu, protože loni jsme s kapelou slavili třicáté výročí a pokračujeme v koncertech. Absolvovali jsme i česko-slovenské turné, takže v současnosti není čas a věnuji se jen muzice. Jo, ale jednu výjimku jsem přeci jen udělal. Fotím svého psíka. Vzal jsem si z útulku psí dámu, takže ona je teď mojí jedinou modelkou,“ s úsměvem vysvětlil Peter, který byl jednou z očekávaných hvězd narozeninového koncertu radia Blaník na Konopišti.

Ne ovšem jedinou. Se svou trochou do mlýna přišli i další stálice českého hudebního nebe. Nabouchanému areálu zazpívala Helena Vondráčková, Hana Zagorová, David Deyl, Petra Janů nebo skupiny Olympic, Žlutý pes, Divokej Bill či Mandrage.

Jak slíbil, dorazil i Jakub Smolík. V bytelném „přibližovadle“, s vozíkem na korbě a berlemi. Tři dny po operací kolene to prostě ani jinak nebylo možné. Jak se ovšem dostal k mikrofonu, berli odhodil, chytil se kytary a spustil své největší pecky. „V úterý mi Na Františku zrenovovali koleno, den ze dne je to lepší, takže, co jsem slíbil, plním. Nemohl jsem prostě nepřijet,“ vysvětlil po svém vystoupení Jakub Smolík.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama