Je tohle normální? Pětiletá dcera Míši Noskové maká jako šroub!

A je to tady. Ještě ne školou povinná dcera zpěvačky MICHAELY NOSKOVÉ (33) se musí otáčet a přispívat do rodinného rozpočtu. Na hraní s panenkami má čas večer, protože před den s mamkou zkouší v divadle.

„Je to tak, až na ten rodinný rozpočet. Eliška je ještě malá a o příspěvcích nemůže být žádná řeč. Je ale strašně moc snaživá, temperamentní, ráda se i předvádí, stejně jako já v jejích letech, a už podobně jako já má ráda divadlo, jeviště a muzikály. A když jí to baví, já jí rozhodně bránit v rozvíjení jejích dětských chutí nebudu,“ vysvětlila s úsměvem Míša, kterou jsme zastihli o přestávce zkoušek nového muzikálu Mira Procházky a režiséra Radka Balaše Sibyla, který bude mít premiéru 17. března v Divadle Hybernia.

A s tím temperamentem měla mamina pravdu. Eliška chvilku neposeděla v klidu, a buď poskakovala na klíně, nebo se odebrala pod stůl případně si zkoušela se svou rodičkou taneční kreace či řádila s „kolegou“ z divadla Petrem Strenáčikem.

„Zatím má Eliška dvě malé roličky, jednu třeba právě v muzikálu Sibyla, v němž já hraji Hannah a Eliška, jak jinak než moji dceru. No a nebude chybět ani v dalším, tentokrát rodinném muzikálu manželů Pixových, Vašo Patejdla a režiséra Matěje Balcara Alenka v říši zázraků, který se divákům představí v premiérách po letošních prázdninách, přesněji 22. a 23. září,“ vysvětlila Míša Nosková.

Se zpěvem by se, jak nám malá umělkyně sebekriticky přiznala, zatím moc neprosadila, a proto pěvecká čísla nemůžeme zatím od ní očekávat. Přece jen hity Skákal pes přes oves nebo Kočka leze dírou nejsou tím pravým, s čím by udělala díru do světa. Ovšem kdoví, jak tomu bude za pár let…

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama