Monika Leová: Já a sci-fi? To si teď prožíváme naplno!

Na premiéru filmu Série Divergence: Aliance dorazila do Cinestar Anděl řada známých osobností. Mezi nimi nechyběl ani nedávno zasnoubený pár MONIKA LEOVÁ (24) – Martin Košín.

„My oba sice tenhle žánr máme rádi, ale na rozdíl od filmových hrdinů téhle série si ho prožíváme naplno. A není vůbec příjemný. Sháníme totiž byt, a to je teď pro nás to pravé sci-fi. Není to vůbec jednoduché. Hledáme, pátráme, zatím žádná sláva. Nic, co by nás oslovilo a když, tak jednání s případnými prodejci je docela děs. Bydlíme pořád každý jinde a už bychom konečně chtěli být spolu,“ téměř jedním hlasem uvedli snoubenci, na nichž bylo, přes dávku rozčilení, na první pohled patrné, že jsou párem v permanentních líbánkách.

„Je to pravda. Zásnuby jsem si užila v Austrálii nádherné a zhruba do roka a něco počítáme se svatbou. Pokud do toho nevlítne nějaká neočekávaná záležitost,“ s tajemným úsměvem prozradila Monika a dodala, že sňatek bude v Čechách a pak oba, už manželé, vyrazí na svatební cestu. Kam? „No kam jinam, než na místo činu. Tam, kde mě Martin požádal o ruku a navlékl zásnubní prstýnek. Do Austrálie. A půjdeme k tomu skalnatému útesu, který bude už navždy součástí našeho života,“ dodala zasněně Monika Leová.

Menším romantikem byl další návštěvník premiéry Marián Vojtko. Ten se nechal slyšet, že sci-fi miluje a kdyby dostal nabídku zahrát si v nějakém filmu třeba mimozemšťana, okamžitě by ji bral. „Jak vidíte, ani by mě moc nemuseli maskéři líčit, jsem mimozemšťan od přírody,“ s tradičním úsměvem řekl Marian.

Foto: Herminapress
reklama

reklama