Perkausová se stále drží koryta! Na Primě zaslouží metál za trpělivost!

Je to neuvěřitelná story. Přišla odnikud (teda vlastně z TV Barrandov, ale nikdo netušil, co vlastně umí), pohřbila jeden z nejsledovanějších pořadů a navíc kvůli milostným pletkám rozhádala celou Primu. Je mistryní světa ve lhaní, ale přesto si stále drží svoje korýtko. EVA PERKAUSOVÁ (22) je vlastně takový útvar hodný studia. Tohle se totiž jen tak někomu nepodaří.

Přesto, že se vedení rodinné televize se snaží, co to jde, aby Evě pomohlo a kdysi úspěšný Top Star se udržel naživu a pokud možno se zase dostal mezi nejsledovanější pořady, tak se to nedaří. Je to jako házet perly sviním (hrách na zeď, chcete-li méně vůgární přirovnání). Angažování Petra Vágnera do dvojice k prsaté blondýně jako její berlička bylo už od začátku odsouzeno k nezdaru. Ten chlápek je totiž asi stejně vtipný jako britský zemědělec.

A pokud si někdo myslel, že svým šarmem a vzhledem přiláká více žen a dívek, spletl se. Víc sexy je snad i Mirek Šimůnek. Toho ale dát na něco zásadnějšího nejde, protože je profláklý tím, že holkám na sociálních sítích posílá hromadné pozvánky na rande a kdo ví, kam a proč ještě. Ale je fakt, že je alespoň k smíchu, když už nic.

Zpět k Perkausové. Sledovanost Top Staru se drží plus mínus na půl milionu diváků. Spíš mínus. Už kvůli ní skončil režisér ADRIAN STOJKOV (45), protože žárlil jako sedmnáctiletý puberťák na třiadvacetiletou přítelkyni. Celá Prima z něj měla srandu. Evička to ale znova ustála. Na Primě se o tom šušká za každým rohem. Že prý má velkou kliku. Nebo strážného anděla? Nebýt programové ředitelky Brzákové, už je dávno na ulici. Taková její dobrá duše. Jen tak mimochodem, režisér Stojkov je sám o sobě celkem komická postavička z večerníčku.

Perkausovou prý až chorobně zbožňuje a nedovolí nikomu, aby se k ní přiblížil. To pak létají výhrůžky a kdesi cosi. „Ten frajer je regulerní pošuk, normálně ji stalkuje. Možná jednou natočí film sám o sobě, to bude trhák,“ směje se náš zdroj z Primy. O situaci Evy svědčí i to, že jí asi nebude nabídnuto prodloužení smlouvy a že jí Prima pomalu a nenápadně stáhla ze všech upoutávek. Kdo by také platil někoho, kvůli komu se musí neustále přetáčet jednotlivé díly a ostatní kolegové musí čekat, až a jestli vůbec se to Evě konečně povede.

Vzhledem k tomu, že každého manažera zajímá hlavně sledovanost, tak TV Prima přišla v poslední době s dalším trikem. Objednává si na bezkonkurenčně nejsledovanějším bulvárním webu reklamu, resp. upoutávky na každý díl Top Staru. Práce stejně zbytečná, jako vykopat jámu a pak ji zase zaházet. Na druhou stranu, je to jen jejich věc. Jestli chtějí plýtvat prostředky za hezkou tvářičku, která se pomalu ani neumí představit, aniž by se nezakoktala, budiž jim přáno.

Možná by té holce prospělo, kdyby si dala na chvíli od moderování pauzu a Prima zkusila místo ní nasadit cvičenou opičku. Vsadíme se o roční plat, že bude mít minimálně o 200 procent lepší čísla, než Perkausová. Neprodloužení smlouvy stejně vypadá na brzký vyhazov. Přesto jí v televizi dál pomáhají. Zvláštní. Navíc Evička už si to prý pojistila na Nově. Jak jinak, než svým obvyklým způsobem. Kdyby náhodou, tak aby měla kam jít…tak chápete to?

Foto: Herminapress

 

 

 

 

reklama

reklama