Perkausová ovládá magii? Víme, jaká kouzla praktikuje!

Je sice hezká, ale tím to tak nějak končí. Moderátorka primáckého Top Staru EVA PERKAUSOVÁ (21) by měla dostat státní vyznamenání za neuvěřitelné lhaní, které neustále předvádí. To nedokáží ani vrcholní politici, takže talent tam rozhodně bude. Blondýnka však zřejmě ovládá i magické schopnosti zvětšování a zmenšování věcí. 

Stačí se podívat na její prsa. Eva dokázala, že jde z něčeho velkého, co připomíná pětky, udělat sotva trojky. David Coperfield teď bledne závisí a rve si vlasy. Nedivíme se mu. Kam se na to hrabe jeho zmizení letadla nebo únik ze zamčené bedny. Perkausová měla kdysi nastoupit jako asistentka u Pavla Kožíška. I když ze spolupráce nakonec sešlo, český mág nejspíš věděl, proč ji chtěl do svého divadla.

Pokud v tom náhodou nejsou čáry, je tu ještě varianta. Eva má kamarády a spolupracovníky, kteří slušně ovládají Photoshop (moderátorku bychom z toho nepodezírali, na ni je to příliš složité). Stačí se podívat do fotogalerie a uvidíte ty do očí bijící rozdíly. Neskutečné, že tohle vůbec někdo pustí do světa, když ví, že to jednou musí prasknout.

Perkausová však svůj „zmenšovací“ um potvrdila ještě jednou. Dokázala, že dostat sledovanost z bezmála milionu diváků Top Staru z dob Kubelkové nebo Bočanové, lze ani ne na polovinu. Jestli platí přímá úměra čím menší prsa tím ménší sledovanost, mají se na Primě na co těšit.

Foto: Herminapress, Playboy

 

 

reklama

reklama